O firmie

O FIRMIE

Firma Transportowa SŁAWOMIR LEONOWICZ  powstała w celu świadczenia usług wspomagających transport międzynarodowy i krajowy. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług, bezpieczeństwo i profesjonalizm. Staramy się budować partnerskie relacje z naszymi klientami. Nasza flota wyposażona jest w system monitoringu satelitarnego, który oparty jest na technologii GPS. Dzięki temu możemy określić (w czasie rzeczywistym) położenie cennych towarów, które dla Was przewozimy. Nasze pojazdy są zawsze pod kontrolą na każdej trasie.
Auta, którymi świadczymy usługi mają maksymalnie do 3 lat co przenosi się na bezpieczeństwo realizacji terminów dostaw.

PRACOWNICY

Największą wartością firmy są nasi ludzie. To wykwalifikowani specjaliści, którzy rzetelnie i z dużym zaangażowaniem wykonują powierzone im zadania z zakresu transportu i spedycji międzynarodowej oraz krajowej. Tworzymy zgrany zespół ludzi dla których praca jest nie tylko obowiązkiem, ale dostarcza także dużo satysfakcji i pozwala realizować swoje pasje. Wspólnie budujemy jakość firmy, która oferuje transport międzynarodowy i krajowy na najwyższym poziomie.

CEL

Realizujemy przewozy drogowe całopojazdowe w zakresie transportu krajowego i międzynarodowego. Naszą misją jest świadczenie usług najwyższej jakości, dzięki którym nasi klienci zyskają przewagę konkurencyjną oraz uznanie wśród swoich kontrahentów. Realizacja powyższych zadań odbywa się poprzez świadczenie profesjonalnej i kompleksowej obsługi klienta w zakresie organizacji transportu międzynarodowego i krajowego.

UBEZPIECZENIE
Nasza firma posiada pełne ubezpieczenie pojazdów jak i przewożonych towarów.